Приказ 1–12 за 596 производи

Прикажи категории
-55%
Затвори

Безбедно патно седиште за домашни миленици

1,900.00 ден 850.00 ден
Безбедна заштита на вашето куче или мачка од паѓање и повреди при возење. Избегнувајте отпечатоци од шепи во автомобилот и несреќи кога чувате милениче Спецификации: Големина на артикл: 320 * 250 * 360мм
-42%
Затвори

Навлаки за кучиња за автомобили

1,200.00 ден 700.00 ден
  • ЛЕСНО УПОТРЕБА - Овој капак на седиштата за автомобилски кучиња е 100% водоотпорен. Лесно е да се избрише со влажна крпа или да се помине низ нечистотијата ! Само прицврстете ги ремените за навртки околу потпирачите за глава и вметнете ги сидрата на седиштата. Тој е квалитетен поклопец  за внатрешни автомобили и прекривка за носење на кучиња.
  • Димензии- 147 x 137
-45%
Затвори

Топче за храна за домашни миленици

890.00 ден 490.00 ден
Практично и едноставно Се што треба да направите е да одвртете го горниот дел, да додадете храна за домашни миленици и храната ќе падне од дното на фидер заради напорите на миленичето. Можете да уживате во забавата, да спиете добро, додека вашето милениче ке се забавува.
-32%
Затвори

2 во 1-Четка и фен за миленици

1,990.00 ден 1,350.00 ден
НОВО  НОВО  !! 2 во 1 преносен фен + чешел за вашите миленици Исушете и исчешлајте го крзното на вашите миленици брзо и лесно со помош на овој преносен фен и притоа пружете им максимално уживање. Вградениот чешел го оневозможува разлетувањето на крзно. Моќност 300w Работи на 220v 3 нивоа на јачината и топлината.
-50%
Затвори

ПЕТ ЗОМ- четка за домашни миленици

780.00 ден 390.00 ден

Дајте му ја на вашето милениче најдобрата нега која ја заслужува и заборавете на кучешките и мачешките влакна низ целата куќа. Магична четка која го негува и чисти крзното на вашето милениче без непријатност - во само 3 чекори!

-51%
Затвори

Електричен чешел за миленици

990.00 ден 490.00 ден
Елекричен чешел кој лесно ги отплеткува влакната на вашиот миленик. Одлично за сите раси на кучиња и мачки. Со едно притиснување на копче, ротирачките сечила веднаш ги отстрануваат заплетканите влакна Побрзо, полесно дотерување и подобро искуство за вас и вашето домашно милениче
-29%
Затвори

PROMO: Happy Dog Baby Original 18 кг + Furminator

5,000.00 ден 3,550.00 ден
Happy Dog Baby Original е за мали кученца. Промовира урамнотежена исхрана и оптимален развој. Уникатната форма на срце ги прави  особено лесни за варење. Докажаниот рецепт нуди разновидност од 5 избрани протеини со врвен квалитет и хранливи школки од Нов Зеланд. Концептот Happy Dog Natural Life Concept® ги снабдува кучињата со сите состојки што ќе им бидат од корист на нивните тела холистички. Откако ќе достигнат 7 месеци, тие треба постепено да се менуваат во Happy Dog Junior Original со намалена содржина на енергија за да се спречи прекумерната понуда. Произведено во Германија под строга контрола на квалитетот.
-29%
Затвори

PROMO: Dry Food Dog Canada – 12.5kg | Grain Free + Furminator

5,000.00 ден 3,550.00 ден

Без житарки – најдобра сварливост!

Диетата  е најдобра опција за чувствителни кучиња. Happy Dog Canada е специјално развиена за активни возрасни кучиња со поголеми енергетски побарувања. Канада, извонредно вкусната супер премиум комплетна храна, се прави со нежен лосос, вкусен зајак и јагнешко плус компири без глутен. Овој ексклузивен рецепт е заокружен со единствениот Happy Dog Natural Life Concept® направен од природни состојки. Произведено во Германија под строга контрола на квалитетот.