Приказ 1–12 за 649 производи

Навлака за тросед

1,100.00 ден
Од истурање,  каучите се уништуваат толку брзо. Но, покривањето со ќебиња и крпи изгледа грдо. Потребен ви е Couch Coat, извонредната реверзибилна ватирана покривка која го штити и оживува вашиот кауч. Едноставно легнете го и ставете го внатре. Има дури и капаци за раце за дополнително амортизирање и заштита. Couch Coat штити од канџите на вашето домашно милениче од кинење на ткаенината и го задржува крзното од мебелот. Couch Coat нема да мрда додека седите или лежите. Се извлекува за лесно чистење и се пере во машина. Внатрешниот дизајн го прави секој софа пријатен и удобен, плус реверзибилен. Уживајте во костеново-кафеавиот изглед или превртете го за луксузна крем боја. Овозможете му на вашиот кауч инстант дотерување со Couch Coat!

ЗАШТИТНА НАВЛАКА ЗА КОЛА ЗАДНО СЕДИШТЕ

900.00 ден
 
  • Водоотпорен и отпорен на гребење
  • Заштитете го вашиот автомобил од зафатените шепи на вашето куче
  • Лесно поставување од потпирачот за глава на автомобилот
  • Навлака за автомобилско седиште изработена од издржлива оксфорд ткаенина
  • Заштитете го вашето седиште во автомобилот од кучешки влакна
  • Лесно се чисти и се мие
  • Мек материјал за удобно возење
  • Одговара на повеќето автомобили
  • Боја: црна
  • Оваа навлака на седиштата за автомобилски кучиња е 100% водоотпорен. Димензии:  165 x 145 см

Пренослив ранец за превоз на мачки за патување

1,900.00 ден
Ова е фантастичен ранец за мачки за почеток. Вашето мало крзнено бебе неизбежно ќе одолее да влезе или да остане во торбата. Со неговиот внатрешен дизајн, сè што треба да направите е да ги закачите нивните ремени или јака на задната страна. На тој начин, не мора да се грижите дали ќе избегаат додека се навикнуваат на чантата.

Играчка За Џвакање За Кучиња Од Кактус

350.00 ден
☞Направете го вашето куче да ужива во четкањето --- Откако ќе додадете паста за заби или омилена храна на жлебовите, оставете ги вашите кучиња сами да си ги мијат забите и да го освежат сопствениот здив! Веќе нема да ви пречи како да ги четкате забите на вашето  куче. Назабените жлебови помагаат поефикасно да се исчисти забниот камен на задните заби. Направете го вашето куче орално здраво и свежо, за да можете да уживате во среќното време со вашето прекрасно куче.

Лежалка за миленици

2,000.00 ден

Изработен од долг плиш, супер мек и супер топол. Удобен, плишани влакна долги 4 см, миленичињата сакаат да спијат на неа. Чиста боја со симпатичен дизајн, тоа е кревет со убав изглед. Лесно се чисти и мие. Нетоксичен материјал без мирис, миленичињата лесно ќе се прилагодат на него.

XL Дијаметар 80cm погодни за миленичиња помалку од 25 КГ

Пластичен Сад за храна за бавно јадење

160.00 ден
Пластичен Сад за храна за бавно јадење Пластичен Сад е наменет за кучиња кој јадат многу брзо

Шампон за миленици ЈУНИОР

320.00 ден
Шампонот  101 ЈУНИОР ПЕТ е специјализиран за млади  мачиња и кутриња и одговара на сите типови на крзно .  Може секојдневно да се употребува без опасност од оштетување на крзното. Шампонот е хипоалерген и не ги иритира очите на миленичето.

Шампон за миленици

300.00 ден
Шампонот  101 ПЕТ е специјализиран за мачиња и кучуња и одговара на сите типови на крзно , може секојдневно да се употребува без опасност од оштетување на крзното .

Шампон за миленици

340.00 ден
2 во 1 шампон кој одговара за сите типови на крзно.  Штити од бактерии и габи. Приридните состојки кои ги содржи спречуваат секакви убоди од инсекти (комарци , оси ), што спречува опасност од отровни убоди и трансмисија на болести .

Шампон за куче

360.00 ден
5-1 шампонот одговара за сите типови на крзно и го штити од габи и бактерии. Го неутрализира статичкиот ефект , го остава крзното меко и мазно, лесно за расчшлување. Природните состојки одбиваат секаков вид на инсекти ( комарци , оси)што го  намалува ризикот од опасни или смртоносни убоди и ризикот од трансмисија на болести. Не предизвикува иритации или алергиски реакции.

Шампон за миленици 2 во 1

340.00 ден
Шампонот  101 ПЕТ 2 во 1 е воедно шампон и регенератор за миленичиња кои имаат потешкотии со расчешлувањето на крзното. Шампонот го неутрализира стратичкиот електрицитет на крзното и го прави меко и мазно лесно за расчешлување. Природните состојки  го регенерираат крзното , ги враќаат природниот сјај и мекоста на крзното .  не предизвикува иритации или алергиски реакции.