Прикажувам 1–12 од 1295 резултати

Brooklyn Meat Menu Adult Mix 20kg

1,700.00 ден
Бруклинската сува храна е комплетен и целосен оброк, богат со хранливи материи и витамини идеален за задоволување на нутритивните потреби секое возрасно куче. Сјајна крзно Јаки коски Здрави заби

ROYAL CANIN- BEAGLE ADULT

1,790.00 ден
Храната Royal Canin Beagle е специјално развиена за да ги задоволи уникатните потреби на оваа прекрасна раса. Најдобрата храна за кучиња за Биглс им помага да одржат идеална тежина додека го поддржуваат здравјето на нивните коски и зглобови. Комплетна храна за кучиња - Специјално за возрасни и зрели Бигли - постари од 12 месеци.

PROMO: Dry Food Dog Canada Grain free 12.5kg + Гратис фурминатор за кучиња со догло влакно

3,650.00 ден
PROMO: Dry Food Dog Canada Grain free 12.5kg + Гратис фурминатор за кучиња со догло влакно

PROMO: Naturcroq Lachs & Reis 12kg + Гратис стоматолошка коска за чистење од кариес

2,300.00 ден
PROMO: Naturcroq Lachs & Reis 12kg + Гратис стоматолошка коска за чистење од кариес

PROMO: Fit & Vital sport 14kg + Гратис шише за вода со диспанзер

2,900.00 ден
PROMO: Fit & Vital sport 14kg + Гратис шише за вода со диспанзер

PROMO: Sport Nordic 14kg + GRATIS Поводник за куче 5м

3,050.00 ден
PROMO: Sport Nordic 14kg + GRATIS Поводник за куче 5м

Пренослив ранец за превоз на мачки за патување

1,700.00 ден
Ова е фантастичен ранец за мачки за почеток. Вашето мало крзнено бебе неизбежно ќе одолее да влезе или да остане во торбата. Со неговиот внатрешен дизајн, сè што треба да направите е да ги закачите нивните ремени или јака на задната страна. На тој начин, не мора да се грижите дали ќе избегаат додека се навикнуваат на чантата.

Brooklyn Meat Menu Energy 20kg

2,200.00 ден

Бруклинската сува храна  е  комплетен и целосен оброк, богат со хранливи материи и витамини идеален за задоволување на нутритивните  потреби  секое возрасно куче.

 • Здрави и силни мускули
 • Јаки заби и коски
 • Оптимална издржливост
 • Протеини (32%)
 • Масти (14%)

Brooklyn Meat Menu Adult Easy 20kg

1,500.00 ден

Бруклинската сува храна  е  комплетен и целосен оброк, богат со хранливи материи и витамини идеален за задоволување на нутритивните  потреби  секое возрасно куче.

 • Со масла и витамини за сјајно влакно и здрава кожа
 • Со минерали и витамини за здрави заби и непца
 • Со влакна кои го помагаат варењето
 • Со калциум и фосфор за здрави и силни коски.

BROOKLYN JUNIOR DOG 20 KG

2,200.00 ден
JUNIOR BROOKLYN, храна за кученца .
Со сите хранливи материи за правилно хранење на кученцето, обезбедувајќи го на најдобар начин неговиот развој.
Мускулен раст✅
Јаки коски✅
Здрави заби✅
30% протеин
Масти 11%

Поводник за куче 5м

480.00 ден
Овој поводник е совршен за мали и средни миленичиња. Системот за сопирање и заклучување со една рака го спречува напредувањето на миленичето. ДОЛЖИНА: 5 метра

Meat in Sauce – Culinary Atlantik-Lachs 85 gr

50.00 ден

Кесичка Happy Cat со нежни парчиња лосос во вкусен сос за возрасни/кастрирани мачки од 12 месеци.

 • Храната содржи 8% протеини и 4,5% масти
 • со многу вкусен лосос
 • нежни парчиња во вкусен сос
 • без додавање на конзерванси
  Состав: пилешко  23%, лосос 10%, интегрално пченично брашно, влакна од јаболка 0,05%, инулин од цикорија 0,4%, натриум хлорид, рибино масло 0,1%, сончогледово масло 0,1% Аналитички компоненти: 8% протеини, 4,5% масти, 0,5% влакна, 1,5% пепел, 81% влага, 0,05% омега-6 масни киселини, 0,03% омега-3 масни киселини