Прикажувам 1–12 од 32 резултати

Автоматска фонтана за вода за домашни миленици

1,800.00 ден
  • Голем капацитет од 2,5 литри : идеален за мачки, мали и средни кучиња и мали животни. Практично за сопственици на домашни миленици кои треба да бидат отсутни од дома со часови или дури денови
  • Системот за континуиран проток помага да се обезбеди чиста, здрава вода додека го охрабрува вашето домашно милениче да пие вода
  • Има 2 тројни филтри составени од: активен јаглен, смола за размена на јони и ткаенина кои задржуваат нечистотија, влакна, непријатни мириси и лош вкус. Заштитува и од болести на уринарниот систем
  • 3 различни режими на пренос во зависност од тоа што му се допаѓа на вашето домашно милениче
  • Направено од квалитетна PP издржлива и лесна за употреба и носење
  • Тивко работење (50 db) со потопна пумпа (поставена на дното) и долг USB-кабел (1,50 метри) за поврзување на струја

Кеси за отпад

90.00 ден
Вреќички за отпад за одржување хигиена.

Лопатка ПВЦ- 25110070 – FOP

90.00 ден
Лопатка за миленици.

Лопатка ПВЦ- 25040070 – FOP

90.00 ден
Лопатка за миленици. Димензии 27х9х3,5цм.

Огрлица за мачка -730400 – BeezTees

200.00 ден
Огрлица за мачка со димензии 14-23цм х 8мм.

Огрлица за мачка -730399 – BeezTees

200.00 ден
Огрлица за мачка, со димензии 14-23цм х8мм.

Огрлица за мачка -730398 – BeezTees

200.00 ден
Огрлица за мачка, 14-23цм х8мм.