Приказ 1–12 за 23 производи

Прикажи категории

BABY PÂTÉE PARROTS 1 kg

1,100.00 ден 950.00 ден
Комплетна храна за рачно хранење на папагали
-13%
Затвори

VERSELE LAGA ORLUX HANDMIX (за рачно хранење) 500гр

860.00 ден 750.00 ден
Идеална храна за рачно хранење на птици од сите видови. Handmix е многу погодна како дополнителна храна за птици во
-20%
Затвори

VERSELE LAGA OROPHARMA FERTI-VIT 25гр

550.00 ден 440.00 ден

Додатоци во исхраната и витамини

Затвори

Овомикс – Жолт 1кг

200.00 ден
Дополнителна витаминска храна за украсни птици. Пакување од 1кг.
Затвори

Овомикс – Црвен 1кг

220.00 ден
Дополнителна витаминска храна за украсни птици. Пакување од 1кг
-17%
Затвори

ВИТАМИНСКИ СТИКЕРИ ЗА ПАПАГАЛИ

120.00 ден 100.00 ден
ВИТАМИНСКИ СТИКЕРИ ЗА ПАПАГАЛИ 1 паковање содржи 3 стикери секое паковање од 3 сикери ги содржи седните вкусови: Јаболко Банана Јагода Мед Грозје Портокал
-17%
Затвори

Сипината коска

60.00 ден 50.00 ден
Сипината коска од е важен додаток во исхраната на папагалот поради високата количина на калциум што ја содржи и особено поради рамномерното носење на неговиот клун. Состав: Суров протеин, сурова маст, сурова влакна, суров пепел, калциум, фосфор.
Затвори

Кантовигор – Падован

180.00 ден
0512 Витамин за птици, за пеење.
Затвори

Бланч Патее – Падован PP00316 300gr

100.00 ден
Дополнителна храна за млади украсни птици. Пакување од 300г со шифра 0316.
Затвори

Бар клас 100г – Падован PP00138

130.00 ден
Дополнителна храна за украсни птици. Шифра на артиклот 0138
Затвори

Бисквити за птици – Фруит – Падован PP00398

50.00 ден
Дополнителна храна за птици. Шифра на артиклот 0398
Затвори

Бисквити за птици – Класик – Падован PP00396

50.00 ден
Дополнителна храна за птици - Шифра на артиклот 0396