Прикажувам 1–12 од 223 резултати

Автоматска хранилка за куче и маче

2,850.00 ден
Автоматското хранење /  за сува храна за кучиња или мачки е совршен начин за редовно хранење на вашето домашно милениче. Прецизниот програмер ќе ви овозможи да поставите паузи помеѓу 6 последователни дози на храна во опсег од 1 мин-24 часа . Благодарение на ова решение, на миленикот ќе му се обезбедуваат редовни оброци дури и во отсуство на сопственикот. Технички спецификации:
 • капацитет на чинии за храна: 6х75гр
 • димензии: 30х30х7см
 • материјал: нетоксична пластика
 • диспензерот е наменет само за хранење на сува храна
 • 3xAA Батерии напојување (не е вклучено)

Четка со копче за отстранување на влакна од домашни миленици

800.00 ден
Го намалува опаѓањето За кратки, средни, долги влакна  не’рѓосувачки челик лесно се простираат низ финишот, на влакното Ергономски гумирана дршка

Совршена играчка за маче

500.00 ден
Нова играчка  за Мачиња направена од цврста пластика,лесна примамлива за секое маче

Удобно креветче за маче,куче

4,600.00 ден
Име на производ: Мултифункционално легло за мачки Наменето за: мачки, мали кучиња Материјал на производот: pp+ABS Големина на производот: висина 39CM дијаметар 42CM Карактеристики на производот: топол и удобен, лесен за носење при излегување

Сад за мачки со држач

500.00 ден
комплет сад со држач за јадење може да обезбеди дневен оброк храна за кучиња и мачки.

Хигенска тоалетна песок – со арома 5Л

210.00 ден

Песок за мачки со арома.

 • 99,5% без прашина
 • 100% природни и еколошки
 • Супер згрутчување
 • Контрола на мирис
 • Лесно за фрлање
 • Супериорна апсорпција 
 • Економска потрошувачка
Преработено од најфиниот бел бентонит Користете: Наполнете ја тоалетата со 7 cm песок за мачки. Секојдневно отстранувајте ги купчињата и цврстиот отпад по потреба. Секогаш дополнувајте до 7 см.

Хигенска тоалетна песок – со арома на алое вера 5Л

210.00 ден

Песок за мачки со арома на алое вера

 • 99,5% без прашина
 • 100% природни и еколошки
 • Супер згрутчување
 • Контрола на мирис
 • Лесно за фрлање
 • Супериорна апсорпција 
 • Економска потрошувачка
Преработено од најфиниот бел бентонит Користете: Наполнете ја тоалетата со 7 cm песок за мачки. Секојдневно отстранувајте ги купчињата и цврстиот отпад по потреба. Секогаш дополнувајте до 7 см.

Хигенска тоалетна песок – портокал 5Л

210.00 ден

Песок за мачки со арома на портокал.

 • 99,5% без прашина
 • 100% природни и еколошки
 • Супер згрутчување
 • Контрола на мирис
 • Лесно за фрлање
 • Супериорна апсорпција 
 • Економска потрошувачка
Преработено од најфиниот бел бентонит Користете: Наполнете ја тоалетата со 7 cm песок за мачки. Секојдневно отстранувајте ги купчињата и цврстиот отпад по потреба. Секогаш дополнувајте до 7 см.

Хигенска тоалетна песок – Бебешка пудра 5л.

220.00 ден

Песок за мачки со арома на бебшка пудра.

 • 99,5% без прашина
 • 100% природни и еколошки
 • Супер згрутчување
 • Контрола на мирис
 • Лесно за фрлање
 • Супериорна апсорпција 
 • Економска потрошувачка
Преработено од најфиниот бел бентонит Користете: Наполнете ја тоалетата со 7 cm песок за мачки. Секојдневно отстранувајте ги купчињата и цврстиот отпад по потреба. Секогаш дополнувајте до 7 см.

Песок за мачки компакт лаванда 5л

180.00 ден
Хигенска тоалетна песок за маче со мирис на лаванда . Ја спречува миризбата, го абсорбира амонијакот и целосно ја впива влагата правејќи грутчиња.

Хигенска тоалетна песок – Бебешка пудра 5л.

190.00 ден
Хигенска тоалетна песок за маче со мирис . Ја спречува миризбата, го абсорбира амонијакот и целосно ја впива влагата правејќи грутчиња.

Хигенска тоалетна песок за мачки компакт 5л

180.00 ден
Хигенска тоалетна песок за маче со мирис  . Ја спречува миризбата, го абсорбира амонијакот и целосно ја впива влагата правејќи грутчиња