Приказ 1–12 за 109 производи

Прикажи категории
-5%
Затвори

Royal Canin- Medium puppy 15кг.

5,200.00 ден 4,950.00 ден
За кучиња од средна големина. Тежина при полна возраст од 11кг. до 25 кг. и старост од 2 до 12 месеци.
Затвори

Royal Canin- Mops adult 1.5кг.

1,040.00 ден
Наменета за кучиња од расата Pug (Moпс). Старост над 10 месеци.
Затвори

Royal Canin- Mops junior 1.5кг.

1,100.00 ден
Комплетна храна за кученца од расата Мопс - старост до 10 месеци
Затвори

Royal Canin- Yorkshire Terrier 1.5кг.

1,090.00 ден
Намената за кучиња од расата Yorkshire Terrirer. Старост над 10 месеци.
Затвори

Royal Canin- Yorkshire terrier junior 1.5кг.

1,140.00 ден
Комплетна храна за кутрињата од расата Јоркшир Териер. Старост до 10 месеци
Затвори

Royal Canin- Shih Tzu 1.5кг.

1,020.00 ден
Оваа формула обезбедува избор на хранливи состојки и одржување на здравјето на зрелите кучиња
Затвори

Royal Canin- West Highland White Terrier 3кг.

1,950.00 ден
Споредено со другите раси на кучиња, Вест Хајланд Териерот има остро влакно и нежна кожа. Оваа формула содржи специфични аминокиселини
Затвори

Royal Canin- Maltese Bichon Maltais adult 1.5kg.

1,050.00 ден
Оваа екскузивна формула допринесува во одржување здравјето на долгото крзно на Малтезерот (Малтешката пудла). Збогатена со адаптирана содржина на Omega
Затвори

Royal Canin- Bichon Frise 1,5кг.

1,000.00 ден
Royal Canin Bichon Frize сувата храна за возрасни е прилагодена исхрана создадена само за вашиот чистокрвен Bichon Frize
-13%
Затвори

Happy Dog Baby Grain Free 10kg

3,400.00 ден 2,950.00 ден

Овозможува оптимална грижа за многу чувствителни кутриња

Happy Dog Baby Grainfree е високо сварлива и избалансирана целосна храна за особено чувствителни кутриња од 4-та недела од животот. На рецепт нуди разновидност на 5 избраните протеини од највисок квалитет , компири и вредни Нов Зеланд школки. Уникатната форма на срце со јамка го прави крокетот полесен за варење поради големата површина . Концептот Happy Dog Natural Life му дава на кучето сè од што неговиот организам може да има корист холистички. Од 7-ми месец наваму, треба полека да преминете на Happy Dog Junior Grainfree. Произведено во Германија под најстрога контрола на квалитетот.