Приказ 1–12 за 55 производи

Прикажи категории
-12%
Затвори

Happy Cat Adult Beef Dry Food 10Kg

2,500.00 ден 2,200.00 ден
 • Комплетна сува храна за возрасни мачки
 • Специјално адаптиран рецепт за активни мачки
 • Со говедско и живина: со срдечен вкус, лесен за варење и богат со животински протеини и енергија
 • Со школки од Нов Зеланд: за добро здравје на зглобовите
 • Нема риба: одлично е за мачки кои не ја сакаат храната со состојки од риба
 • СИТЕ ВО ЕДЕН концепт : и обезбедува на вашата мачка сите неопходни хранливи материи и витамини што и се потребни
 • Богато со Омега-3 и Омега-6 масни киселини: за добро обновување на кожата и здраво, сјајно крзно
 • Контрола на влакната: влакна со повисок квалитет за зајакнување на транзитот на влакната низ цревата. Храната помага да се комбинираат храната и отпадот од влакната што ја внесуваат.
-12%
Затвори

Happy Cat Minkas Perfect Mix 10KG

2,100.00 ден 1,850.00 ден
 • 75% животински протеини *
 • 100% избалансиран и соодветно
 • Без додаден шеќер
 • Со вредни витамини
-19%
Затвори

Happy Cat Minkas Kitten Care 10kg

2,400.00 ден 1,950.00 ден
Нашата грижа за мачиња Happy Cat Minkas содржи вредни протеини и висококвалитетни состојки како омега 3 и 6 масни киселини за да обезбедите постојан и стабилен раст.
-8%
Затвори

Happy Cat Adult Sterilised | 10kg

2,500.00 ден 2,300.00 ден
Happy Cat Adult Sterilised е комплетно избалансирана храна за мачки која ја оддржува здравствената состојба на уринарниот тракт благодарение на потребните минерали и контролата на урината.
Затвори

Felix Party Mix Original Mix 60g

70.00 ден
Felix Party Mix Original Mix – Оригинал микс (пилешко месо, мисирка и црн дроб)
-7%
Затвори

Farmina Fun cat fish 20kg

2,990.00 ден 2,790.00 ден
Комплетна храна за возрасни мачки.
-7%
Затвори

Farmina Fun Cat – Meat 20kg

2,990.00 ден 2,790.00 ден
Комплетна храна за возрасни мачки.  
-3%
Затвори

Matisse CHICKEN & RICE – 10 кг

3,400.00 ден 3,290.00 ден
Комплетно, избалансирана храна за воздрасни мачки.
-2%
Затвори

N&D Low Grain Chicken & Pomegranate Adult Cat 10kg

4,890.00 ден 4,790.00 ден
Комплетно избалансирана храна за возрасни мачки,Low Grain Chicken & Pomegranate Adult Cat
-2%
Затвори

N&D Low Grain Lamb & Blue Berry Adult Cat 10kg

4,990.00 ден 4,890.00 ден
Комплетно избалансирана храна за возрасни мачки,Blue Berry Adult Cat Јагнешко, шпелта, овес и боровинки.
Затвори

Храна за возрасни мачиња со вкус на говедско Friskies 1.5кг.

300.00 ден
Наменета е како комплетна храна за возрасни за мачки со вкус на месо со 32% протеини и 10% маснотии. Храната треба
Затвори

Храна за возрасни мачиња со вкус од риба Friskies 1,5кг.

300.00 ден
Комплетна храна за мачки за возрасни, зачинета со 32% протеини и 10% маснотии. Храната треба да се сервира во сува форма