Приказ на 8 производи

Прикажи категории
-29%
Затвори

Шампон за суво капење Trixie 100g

280.00 ден 200.00 ден
Trixie Dry Shampoo нежно се грижи за крзното на вашето домашно милениче без потреба од ниту една капка вода. Благиот
-9%
Затвори

Шампон за долго влакно 250мл

220.00 ден 200.00 ден
Шампон за долго влакно -овозможува полесно чешлање -за долго крзно и кучиња со чувствителна кожа -исто така погоден особено за млади кучиња
-9%
Затвори

Шампон за црно влакно 250мл

220.00 ден 200.00 ден
Шампон Трикси за црно влакно -за поинтензивна боја -сјајно крзно -за црна или друга темна боја на крзно
-9%
Затвори

Шампон за бело влакно 250мл

220.00 ден 200.00 ден
Шампон Трикси за бело влакно -за поинтензивна боја -сјајно крзно -за бела или друга светла боја на крзно
Затвори

Трикси: Огледало за птици со дрвена рамка

120.00 ден
Огледало на птици со дрвена рамка
 • Материјал: дрво
 • Со став
 • Димензии: 9 × 9 см
Затвори

Трикси: Играчка за птици рингишпил со sвона

100.00 ден
Играчка за птици А рингишпил со sвона
 • Материјал: пластика
 • Наменето за сите видови птици
 • Димензии: 10 см
Затвори

Трикси: Три топки со ѕвонче, 16 см

100.00 ден
Играчка за папагали.
 • Поврзани пластични топки.
 • На дното е aвонче чиј звук го поттикнува папагалот да игра.
 • Едноставно се приложува на покривот на кафезот.
 • Големина: 16 см
Затвори

Trixie: Лента со дигитален термометар

70.00 ден
Самолеплив дигитален термометар.
 • Овозможува читање на температурата во опсег од 18-34 ° C.
 • Големина: 13 см