Прикажувам 1–12 од 33 резултати

fit & vital – Puppy

4,300.00 ден

Зошто фит и витална храна за кученца е толку добра за кученца?

 • Балансирана разновидност на протеини од живина, риба, јајца и многу повеќе
 • формула без пченица
 • го поддржува имунолошкиот систем
 • со ѓумбир и новозеландски школки за мускулно-скелетниот систем
 • Паковање од 18 кг

Mini XS Bali

790.00 ден
Компленто избалансирана храна за Помераци Разгалете го вашиот мал гурман со извонреден состав на вкусно пилешко рафинирано со вредна куркума. Безглутенскиот и вкусен Sensible Mini XS Bali рецепт со многу омега-3 и омега-6 масни киселини промовира сјаен слој и непроменета кожа за вашиот четириножен пријател. Yucca Schidigera помага да се намали мирисот на столицата и лесно сварливите состојки во комбинација со куркумата го поддржуваат редовното варење и контролираната количина на столица. Совршено мени за сите кои сакаат да ја разгалат својата мила на избалансиран начин. Екстра малите крокети се оптимално прилагодени на забите на особено малите кучиња . Комплетна храна за возрасни кучиња од мали до многу мали раси.

Happy Dog fit & vital – Sport -14кг

2,900.00 ден
Повеќе извори на протеини што им овозможуваат на кучињата правилно да јадат биолошки Зголемена содржина на енергија за подобра издржливост и климатизација

Happy Dog fit & vital – Medium Adult -12кг

2,550.00 ден
 • Го поддржува имунолошкиот систем
 • Совршен за кожата и влакното
 • Високо сварлива протеинска храна

Happy Dog NaturCroq Lamm & Reis -15кг

2,600.00 ден
NaturCroq Јагнешко и ориз
Лесно сварлива природна храна со јагнешко и ориз за возрасни кучиња

Happy Dog NaturCroq Rind & Reis -15кг

2,550.00 ден
NaturCroq Говедско и ориз е идеална за возрасни кучиња од сите раси со нормални енергетски побарувања. Крцкавите гранули содржат квалитетни состојки:

Happy Dog NaturCroq Lachs & Reis -12кг

2,350.00 ден
Природна храна со лосос за возрасни кучиња, идеална за кожата и влакното
• Идеален за кучиња со чувствително варење на храната • Содржи здрави билки • 68% животински протеини • 0% шеќер • 100% избалансиран

Happy Dog fit & vital – Sport Nordic -14кг

3,050.00 ден

За многу активни кучиња

Хранливи состојки и целосна храна богата со енергија за многу активни кучиња со перформанси.

Happy Dog Mini Africa – 4кг

1,390.00 ден

Happy Dog Supreme - Mini Africa

Месото од ној е извор на многу ретки протеини и е идеално за кучиња.

Happy Dog Mini Canada -4кг

1,290.00 ден

Happy Dog Supreme - Мини Канада

Grain-free - best digestibility!

Happy Dog Mini Montana -4кг

1,290.00 ден
 • Ексклузивна композиција со коњско месо
 • Без жито и без глутен
 • Препорачано од ветеринари

Happy Dog Mini Piemonte-4кг

1,390.00 ден
Супер премиум целосната храна Happy Dog Mini Piemonte содржи италијански сладок костен