Прикажувам 1–12 од 204 резултати

Седиште за куче или мачка

1,300.00 ден

Карактеристики:

  • Димензии: 40cm x 30cm x 25cm
  • Боја: црна
  • Издржлив материјал
  • Ја осигурува безбедноста на миленичето
  • Лесно склопување и расклопување
  • Безбедно се прицврстува на предното или задното седиште на автомобилот

ПОЈАС ЗА ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ ЗА ВО АВТОМОБИЛ

270.00 ден
Прилагодливиот појас им овозможува на домашните миленици удобно да седнат, лежат или стојат. За сите возила приклучоци за сигурносни појаси, целосно прилагодливи и поврзани. Практично и модерно. Неопходно за милениците да излегуваат надвор.

ОГРЛИЦА ЗА КУЧИЊА НЕОН

380.00 ден
Пластифицирана каишка за кучиња. Каишките за кучиња доаѓаат во многу варијанти и многу често сопственикот и кучето ќе се префрлаат помеѓу неколку типови на каишки додека не го најдат најдоброто решение. Не секоја огрлица за кучиња може да се користи со секаков вид поводник, а многу видови поводници . За бојата дополнително во забелешка Должона - 70 см

Поводник за куче 5м

480.00 ден
Овој поводник е совршен за мали и средни миленичиња. Системот за сопирање и заклучување со една рака го спречува напредувањето на миленичето. ДОЛЖИНА: 5 метра

Пластифицирано ремче за кучиња

230.00 ден
Orange пластифициран поводник за кучиња

Комплетен поводник со окулувратник

400.00 ден
Висококвалитетно јаже наменето за тренинг и шетња на миленици.
Димензии на окулувратникот:
Максимум е 54 цм. Ширина: 3,5цм.
Димензии на поводникот:
Должина 120цм, дебелина на поводникот 2.5цм
За изборот на бојата контактирајте не
1. Црна
2. Сина.
3. Црвена

ГРАДНИК СО ПОВОДНИК ЗА КУЧЕ

400.00 ден
ГРАДНИК СО ПОВОДНИК Цена: 350 ден. комплет бои: црвен, црн и плав. Димензии на градникот: обем на градите 50цм, максимум е 70цм. Поводникот е 120цм должина

Ремче за куче

290.00 ден
Ремче за куче со заштитна облога.

ПОВОДНИК СО МЕХАНИЗАМ ЗА КУЧИЊА ДО 15кг.

400.00 ден
Овој поводник е совршен за мали и средни миленичиња. Системот за сопирање и заклучување со една рака го спречува напредувањето на миленичето. Деловите од рачката се изработени од еколошки материјали TPE и PP, што нема да предизвика алергии на домашни миленици или човечка кожа. ДОЛЖИНА: 5 метра

МЕК УДОБЕН ГРАДНИК ЗА КУЧИЊА

400.00 ден500.00 ден
МЕК УДОБЕН ГРАДНИК ЗА КУЧИЊА
 бои: син, црн и црвен.
Макскимална тежина - 35кг
Обем на градите макс - 64 цм