Прикажувам 1–12 од 31 резултати

Торба за превоз на миленичиња – Ранец – 40x25x27cm

2,400.00 ден
Ранец за превоз на домашно милениче, погоден за мачки и мали кучиња . Идеален за транспорт на вашето домашно милениче

ПОДЛОГА ЗА ЛАДЕЊЕ ЗА МИЛЕНИЦИ

1,300.00 ден

Простирка за ладење која ќе го одржува вашето домашно милениче среќно и ладно без да страда од летните горештини.

Димензии: 85x50sm

Пренослив ранец за превоз на мачки за патување

1,450.00 ден

Модерен ранец за превоз на миленичиња со проѕирен преден дел, идеален за уживање во сите прошетки, транспорти  и патувања на вашиот мал пријател во сигурност и удобност!

За мачки, мали кучиња и мали животни!

Пренослив ранец за превоз на мачки за патување

1,450.00 ден

Модерен ранец за превоз на миленичиња со проѕирен преден дел, идеален за уживање во сите прошетки, транспорти  и патувања на вашиот мал пријател во сигурност и удобност!

За мачки, мали кучиња и мали животни!

Ранец за транспотрт на миленици

1,500.00 ден

Носач-Ранец за превоз на вашите миленици за вашата секојдневна прошетка, сите активности на отворено и патување.

Погоден за мали кучиња, мачки и мали животни

Димензии : 35x17x40 (висина) cm

Лежалка за маче на прозор

700.00 ден
  • Се монтира за неколку секунди на стаклените прозорци или врати, ве молиме исчистете ја темелно површината пред да ги прикачите вшмукувачките чаши. Ве молиме погледнете го Упатството за инсталација под деталите за производот.
  • Издржлив и отстранлив капак се пере во машина.
  • Совршен за домаќинства со повеќе мачки..
  • Големина: 54 * 34 см

Удобно креветче за маче,куче

3,990.00 ден
Име на производ: Мултифункционално легло за мачки Наменето за: мачки, мали кучиња Материјал на производот: pp+ABS Големина на производот: висина 39CM дијаметар 42CM Карактеристики на производот: топол и удобен, лесен за носење при излегување

Пренослив ранец за превоз на мачки за патување

1,450.00 ден

Модерен ранец за превоз на миленичиња со проѕирен преден дел, идеален за уживање во сите прошетки, транспорти  и патувања на вашиот мал пријател во сигурност и удобност!

За мачки, мали кучиња и мали животни!

Пренослив ранец за превоз на мачки за патување

1,450.00 ден

Модерен ранец за превоз на миленичиња со проѕирен преден дел, идеален за уживање во сите прошетки, транспорти  и патувања на вашиот мал пријател во сигурност и удобност!

За мачки, мали кучиња и мали животни!

Пренослив ранец за превоз на мачки за патување

1,450.00 ден

Модерен ранец за превоз на миленичиња со проѕирен преден дел, идеален за уживање во сите прошетки, транспорти  и патувања на вашиот мал пријател во сигурност и удобност!

За мачки, мали кучиња и мали животни!

Пренослив ранец за превоз на мачки за патување

1,450.00 ден

Модерен ранец за превоз на миленичиња со проѕирен преден дел, идеален за уживање во сите прошетки, транспорти  и патувања на вашиот мал пријател во сигурност и удобност!

За мачки, мали кучиња и мали животни!

Пренослив ранец за превоз на мачки за патување

1,450.00 ден
Ова е фантастичен ранец за мачки за почеток. Вашето мало крзнено бебе неизбежно ќе одолее да влезе или да остане во торбата. Со неговиот внатрешен дизајн, сè што треба да направите е да ги закачите нивните ремени или јака на задната страна. На тој начин, не мора да се грижите дали ќе избегаат додека се навикнуваат на чантата.