Приказ на 6 производи

Прикажи категории
-16%
Затвори

Farmina Fun Dog Lamb 10kg

1,300.00 ден 1,090.00 ден
Комплетна храна за возрасни кучиња.
-15%
Затвори

Farmina FUN DOG ADULT 10kg

1,050.00 ден 890.00 ден
Комплетно избалансирана храна за возрасни кучиња.
-7%
Затвори

Farmina Fun cat fish 20kg

2,990.00 ден 2,790.00 ден
Комплетна храна за возрасни мачки.
-7%
Затвори

Farmina Fun Cat – Meat 20kg

2,990.00 ден 2,790.00 ден
Комплетна храна за возрасни мачки.  
-7%
Затвори

Farmina Fun Dog Energy 20kg

2,690.00 ден 2,490.00 ден
Fun Dog Energy е комплетна храна за кучиња со високи нивоа на физичка активност. Неговите извонредни квалитетни состојки ја прават оваа храна многу погодна за апетит и лесна за варење. Додатоци во исхраната: Додатоци во исхраната: витамин А 8000 UI, витамин Д3 800 УИ, витамин Е (алфа токоферол 91%) 80мг, витамин Ц 80мг, ниацин 20мг, пантотенска киселина 8мг, витамин Б2 4мг, витамин Б6 3.2мг, витамин Б1 2,2 мг, Витамин К3 (МСБ 53%) 0,8 мг, витамин Н 0.20 мг, фолна киселина 0,24 мг, витамин Б12 0,03 мг, холин хлорид 150 мг, Зн-цинк оксид 108 мг, Зен-цинк сулфат монохидрат 120mg, Мн-манган- сулфат монохидрат 150mg, Fe-обоен сулфат монохидрат 44mg, Fe-феро-карбонат 60mg, Cu-бакар сулфат пентахидрат 50mg, I-калциум јод безводен 2,4mg, Se-натриум селенит 0,2mg.
-5%
Затвори

Farmina FUN DOG ADULT 20kg

1,990.00 ден 1,890.00 ден
Комплетно избалансирана храна за возрасни кучиња.