Прикажувам 1–12 од 42 резултати

Лежалка за куче

1,980.00 ден
Надворешноста на лежалките од серијата Tarte е изработена од водоотпорен материјал, а внатрешноста од памучен материјал со модерен дизајн . Димензии 65x15

Лежалка за Куче

1,850.00 ден
Внатрешноста на нашите душеци од серијата Tarte (Правоаголник) е исполнета со 100% оригинални силиконски влакна од прв квалитет, а двете страни на делот од перницата се направени од памучна текстура и ткаенина слична на лен, која има својства за отфрлање на течности и дамки. Нашиот производ е најквалитетниот и најполниот душек на пазарот во однос на квалитетот на материјалот и внатрешното полнење. Димензии 62x44x22

Лежалка за Куче

1,480.00 ден
Сите кревети за домашни миленици Dubex користат првокласни материјали со следните карактеристики.  Димензии 62x44x22
 • Длабоко наполнето подлога со удобна ткаенина
 •  Добро амортизиран ѕид со отстранлива внатрешна подлога.
 • 100% оригинално полнење со силиконски влакна, без отпад или мешани материјали.
 • Комплименти за здравјето и благосостојбата на животните
 • Се пере во машина - 30 степени C
 • Европско дизајнирано и произведено во Турција

Лежалка за Куче

2,150.00 ден
Сите кревети за домашни миленици Dubex користат првокласни материјали со следните карактеристики. Димензии 78x60x22
 • Длабоко наполнето подлога со удобна ткаенина
 •  Добро амортизиран ѕид со отстранлива внатрешна подлога.
 • 100% оригинално полнење со силиконски влакна, без отпад или мешани материјали.
 • Комплименти за здравјето и благосостојбата на животните
 • Се пере во машина - 30 степени C
 • Европско дизајнирано и произведено во Турција

Лежалка за Куче

1,750.00 ден
Горните внатрешни делови и надворешното тело на нашите душеци од серијата Gelato се изработени од водоотпорна ткаенина.. Димензии 62x44x22

Лежалка за куче

2,750.00 ден
Сите кревети за домашни миленици Dubex користат првокласни материјали со следните карактеристики. Димезии 78x60x22

Лежалка за куче

2,750.00 ден
Сите кревети за домашни миленици Dubex користат првокласни материјали со следните карактеристики. Димезии 78x60x22

Лежалка за куче

1,850.00 ден
Внатрешните и надворешните делови на лежалките од серијатаMAKARON се изработени од памучна текстура што спречува влага и појава на дамки.

Лежалка за куче

2,150.00 ден
Густата внатрешна површина за полнење и за спиење на нашите душеци од серијата Suffle обезбедуваат мека заштита и помагаат да се загрее вашето куче или мачка. Димензии на производот: 72 x 15 см

Транспортер за миленици

1,790.00 ден
Изработен е од квалитетна издржлива пластика за вашето домашно милениче. Има квалитетна рачка која е дизајнирана да поддржува различни тежини на вашето домашно милениче. Има мали решетки и обезбедува висок проток на воздух за домашни миленици. Направен е во оригинална форма во која вашето домашно милениче ќе има доволно простор. Димензии: 61 x 40 x 38cm.

Навлака за тросед

1,100.00 ден
Од истурање,  каучите се уништуваат толку брзо. Но, покривањето со ќебиња и крпи изгледа грдо. Потребен ви е Couch Coat, извонредната реверзибилна ватирана покривка која го штити и оживува вашиот кауч. Едноставно легнете го и ставете го внатре. Има дури и капаци за раце за дополнително амортизирање и заштита. Couch Coat штити од канџите на вашето домашно милениче од кинење на ткаенината и го задржува крзното од мебелот. Couch Coat нема да мрда додека седите или лежите. Се извлекува за лесно чистење и се пере во машина. Внатрешниот дизајн го прави секој софа пријатен и удобен, плус реверзибилен. Уживајте во костеново-кафеавиот изглед или превртете го за луксузна крем боја. Овозможете му на вашиот кауч инстант дотерување со Couch Coat!

ЗАШТИТНА НАВЛАКА ЗА КОЛА ЗАДНО СЕДИШТЕ

900.00 ден
 • Водоотпорен и отпорен на гребење
 • Заштитете го вашиот автомобил од зафатените шепи на вашето куче
 • Лесно поставување од потпирачот за глава на автомобилот
 • Навлака за автомобилско седиште изработена од издржлива оксфорд ткаенина
 • Заштитете го вашето седиште во автомобилот од кучешки влакна
 • Лесно се чисти и се мие
 • Мек материјал за удобно возење
 • Одговара на повеќето автомобили
 • Боја: црна
 • Оваа навлака на седиштата за автомобилски кучиња е 100% водоотпорен. Димензии:  165 x 145 см