Прикажувам 1–12 од 46 резултати

Дрвен кревет-хамак за мачка

2,250.00 ден

Дрвен кревет-хамак- идеален за мачки со 2 валјаци покриени со јаже Сисал, ќе и понуди на вашата мачка врвно место за одмор и игра!

 
Димензии на седиштето : 55x46cm
Димензии на цилиндарот : 30x8cm

Тркало за мачки

6,250.00 ден
Нашето тркало за мачки е направено од висококвалитетна плоча за густина, издржлива, цврста и стабилна. Тешко, тивко, совршено за мачките да трчаат дома, да вежбаат и да играат Тивко тркало, тивко работење и отпорно на гребење, удобно и релаксирачко. Дизајн на бравата на сопирачката, лесен за префрлување и посигурен, стабилна работа и одмор кога е заклучен ноќе, безбеден при излегување. Одличен избор за подарок за вашите миленици, мачки, мачиња .

САМОВРТУВАЧКА ЕЛЕКТРОНСКА ИНТЕРАКТИВНА ТОПКА 360° СО LED СВЕТЛИНА ЗА МАЧКИ

1,200.00 ден

Автоматска интерактивна топка од 360° со LED светло што се ротира неправилно, ќе го запали ловечкиот инстинкт на вашата мачка !

Автоматска интерактивна играчка за мачки со ласерски топки

990.00 ден
Оваа автоматска играчка за мачки може да го забавува вашето домашно милениче! Претворете ја секоја површина од куќата во забавно игралиште. Обезбедете епска ласерска забава без раце и држете го вашето маче подалеку од мебелот. 3 режими на брзина и автоматско ротирање од 360 степени. Започнете полека и дајте му време на вашето маче да се прилагоди на движењата, а потоа можете да го забрзате ласерот и да ги ставите на тест инстинктите на вашата мачка. Ставете го на прозорецот или на работната површина или на подот.

ЕЛЕКТРОНСКА ИГРАЧКА ЗА МАЧКИ со 4 БРЗИНИ „ЛОВ НА ГЛУШЕЦ“

800.00 ден

Прекрасната електронска интерактивна играчка со 4 брзини и обезбедува на вашата мачка бескрајни часови игра додека таа ја брка „опашката“ на глувчето со ослободување на нејзиниот природен ловечки инстинкт!

ИГРАЧКА ЗА МАЧКИ ОД ГРАВИТИ

800.00 ден

Игралиште за мачки 3 во 1, четка за чистење и масажер, со дополнителен кочанец! Вашата мачка ќе се забавува со часови, ќе ужива во негувањето и гребењето на ноктите!

*Идеален за мачки од сите возрасти

Комплет играчки за мачка

500.00 ден
Ви ја претставуваме нашата најнова играчка за домашни миленици

LOLLIPOP Catnip Ball забна играчка лижавче

170.00 ден
Оригинална играчка за мачки во форма на лижавче , неизлупена сребрена винова лоза и топка изработена од цврста мачорка , магично привлечна, може да има смирувачки ефект и да ја поддржи хигиената на забите