Прикажувам 1–12 од 31 резултати

Автоматска хранилка за куче и маче

2,850.00 ден
Автоматското хранење /  за сува храна за кучиња или мачки е совршен начин за редовно хранење на вашето домашно милениче. Прецизниот програмер ќе ви овозможи да поставите паузи помеѓу 6 последователни дози на храна во опсег од 1 мин-24 часа . Благодарение на ова решение, на миленикот ќе му се обезбедуваат редовни оброци дури и во отсуство на сопственикот. Технички спецификации:
 • капацитет на чинии за храна: 6х75гр
 • димензии: 30х30х7см
 • материјал: нетоксична пластика
 • диспензерот е наменет само за хранење на сува храна
 • 3xAA Батерии напојување (не е вклучено)

Автоматски двоен сад за мачки-кучиња

1,800.00 ден
Овој производ е наменет за домашно милениче за хранење, пиње вода, двоен сад, структура на триаголник , ја зголемува стабилноста, 

Автоматски дозер за сува храна за мали средни кучиња .

1,250.00 ден
 Нов дизајн дозер за храна за домашни миленици може да ги направи вашите кучиња активни, среќни и здрави. Дозерот за храна за кучиња ја усвојува функцијата за катапулт, миленичето може нежно да го притисне горното копче и храната лесно ќе истече од дното на играчката со одредено количество третман со точки и преку таква обука може да ја стимулира нивната способност за размислување.

Округли пластичен Сад за храна за бавно јадење

160.00 ден
Пластичен Сад за храна за бавно јадење Пластичен Сад е наменет за кучиња кој јадат многу брзо

Пластичен Сад за храна за бавно јадење

160.00 ден
Пластичен Сад за храна за бавно јадење Пластичен Сад е наменет за кучиња кој јадат многу брзо

Шише за вода со диспанзер

450.00 ден
Зошто треба да му донесете шише со вода на вашето куче додека сте на отворено?
 • Кучињата во спортот треба да пијат повеќе вода.
 • Нечистата вода доведува до проблеми со стомакот лесно.
 • Пиењето премалку вода е лесно да се разболи.
 • Нахранете го вашето домашно милениче со чиста вода кога излегувате.
 • За да го направите вашето  куче да расте здраво и среќно.
 • Кога го имате ова шише, никогаш не се грижите за пиењето на миленичето.

Двонаменски сад за храна и вода

690.00 ден
Висококвалитетен сад со маса, овој сад за хранење миленичиња е многу лесен за носење и чување, што е погодно за миленичињата да јадат добро за време на активности на отворено.

Снек Дуо Шише за хидратација со две комори и контејнер за ужина со преклоплива чаша за миленичиња

650.00 ден
Dexas Snack-DuO ви нуди студена вода и свежа храна во едно кога се  движете и пешачите! Прво шише за повеќекратна употреба со две одделни прегради за вода и храна.

Сад за вода,храна

160.00 ден
Сад за вода,храна Доколку патувате или сте на прошетка со вашиот миленик идеална направа за вода и храна која лесно се скопува и лесна за носење

Шише за вода

200.00 ден
Шише за вода погоден за прошетка на миленици Бидете безбедни додека патувате со вашиот миленик.

Aqua Dog: Шише за вода за кучиња!

250.00 ден
 • Супер-лесно шише со вода дизајнирано за вас и вашето куче!
 • Само стиснете за да го наполните садот кој автоматски се запечатува кога се ослободува
 • Садот  му дозволува на вашето куче да пие во движење
 • Толку лесно, можете да го користите со една рака!
 • Пумпа веднаш од дното на шишето, па затоа е добро до последната капка
 • Држи 18 oz свежа вода за пиење без  „повратен проток“
 • Вклучува  каиш , па дури и се вклопува во држач за чаши за автомобил

Шише за патување за кучиња или мачки 500 мл

250.00 ден