Се прикажуваат сите 12 резултати

Кенгур за вашиот миленик

1,500.00 ден
Погоден за мали раси на кучиња и мачиња

Кенгур за вашиот миленик

1,400.00 ден
Ќенгур за мирни и долги прошетки Достапен во две големини L-1300 ден XL-1400 ден

Облека за миленичиња

750.00 ден
Величина L: грб 35 cm гради 47cm врат  32 cm од 4 до 6 кг

ВОДООТПОРНА ЈАКНА СО КУЧЕЊЕ

700.00 ден900.00 ден

Водоотпорна јакна за домашни миленици Dog Face , со качулка, внатрешно руно,  рефлектирачки ленти од страните!

Обезбедете му на вашето куче заштита од дожд и топлина додека уживате во вашата прошетка и активности во сите временски услови.

Димензии:

 • Small (25см грб, 40см гради)

 • Medium (30 см грб, 45 см гради)

 • Large ( 35см грб, 50см гради)

 • XLarge (40cm грб, 55cm гради)

Дуксер за миленици – Адидог

600.00 ден750.00 ден

Дуксер Адидог со качулка, за да му понуди топлина и стил на вашето домашно милениче во студените есенски и зимски денови!

 • Small (35 см гради, 25 см грб)
 • Medium (40 см гради, 30 см грб)
 • Large (45 см гради, 35 см грб)
 • XLarge (50см гради, 40см грб)

Плишана дуксерка со риги со врежани пердуви

600.00 ден750.00 ден

Плишана маичка со риги со врежани пердуви на врвот за да му дадете стил и топлина на вашето домашно милениче!

 • Small(34 см гради, 21 см грб)
 • Medium(40 см гради, 26 см грб)
 • Large(45 см гради, 32 см грб)
   XLarge (50cm гради, 38cm грб)

Oблека за миленичиња

750.00 ден900.00 ден
Јакна за миленици Заштите те го вашиот миленик со прекрасните јакни

Зимска облека за миленичиња

800.00 ден950.00 ден
Зимска јакна за миленици Заштите те го вашиот миленик со прекрасните јакни во зимските услови  

Зимска облека за миленичиња

750.00 ден900.00 ден
Зимска јакна за миленици Заштите те го вашиот миленик со прекрасните јакни во зимските услови  

Зимска облека за миленичиња

750.00 ден900.00 ден
Зимска јакна за миленици Заштите те го вашиот миленик со прекрасните јакни во зимските услови  

Јакни за кучиња

700.00 ден
Јакни за миленици Големина- ХЛ соодветна за сите зимски временски услови, без разлика дали е тоа многу ладно, врнежливо или пак на снег- твоето куче ќе биде стоплено не пропушта вода или ветер, внатрешноста е исработена од топол и мек плишан материјал кој е соодветен за многу ладно време или врнежливо  

Навлаки за кучиња за автомобили

800.00 ден
 • ЛЕСНО УПОТРЕБА - Овој капак на седиштата за автомобилски кучиња е 100% водоотпорен. Лесно е да се избрише со влажна крпа или да се помине низ нечистотијата ! Само прицврстете ги ремените за навртки околу потпирачите за глава и вметнете ги сидрата на седиштата. Тој е квалитетен поклопец  за внатрешни автомобили и прекривка за носење на кучиња.
 • Димензии- 145 x 130